Zápis new SB - ZDE

Říjen 2011

Piff

28. října 2011 v 14:40 | Flora |  Pixies
Piff je Pixie sladkých snů. Patří k Layle a často jí pomáhá zahnat noční můry. Piff neumí mluvit, takže komunikuje miminkovskou řečí, což ji činí trochu zranitelnou. Když se snaží mluvit, většinou to překládá Digit nebo Chatta. Taky neumí moc létat, takže se o ni Layla musí starat. Většinu času se Piff snaží naučit líp létat a říct 3 slova: Ahoj, Layla a kakao. Piff je přece jenom dítě a skoro vždycky spí.
Piff má jako Layla tmavou plet', má jemně zelené oči. Je oblečená do krémově zbarvených pyžamových kalhotek. Její mini tričko je růžové. Na hlavě nosí světle růžovou noční čepičku a tmavě krémovou čelenku.
Když tak hodně spí, nenosí žádné botky. Její malá křídla jsou zářivě růžová.

Digit

28. října 2011 v 12:33 | Flora |  Pixies
Digit je Pixie nanotechnologie a patří Tecně. Je extrémně bez chybičky, logická, precizní, matematická a ukazuje málo citů. Je skvělým partnerem pro Tecnu, ony dvě mají hodně uzavřené přátelství. Jsou dobré v soupeření myšlenek ( a ve videohrách), mají naprosto stejné zájmy a mluví technickou řečí.
Digit je podle všech pravidel počítačová Pixie. Miluje videohry a dokáže se do nich i dostat. Má lehce opálenou plet' a modré oči.
Digit má výstřední vzhled. Nosí světle modré a tmavě modré oblečení a má modré uhlazené vlasy se světle modrým pruhem. Její křídla jsou modrá.

Tune

27. října 2011 v 18:35 | Flora |  Pixies
Tune patří Muse a je to Pixie etikety a dobrých mravů. Ona a Musa se často navzájem pošt'uchují, jelikož mají rozdílné povahy. Tune je ráda za dámu, silný protiklad od Musy, která je známá svou lehkomyslností a rozpustilým chováním. Tune a Musa tvoří perfektní pár, navzájem se učí pochytit něco od té druhé. Tune je princezna Pixies.
Tune je zdvořilá, i když na ostatní řve. Je elegantní, ukázněná, upjatá a slušná.
Má bledé fialové vlasy s kudrlinami a šaty ve Viktoriánském stylu, které jsou fialové, bílé a modré. Nosí modrou mašli ve vlasech. Má růžový make-up, který se vzdáleně podobá Trix, světlou plet' a fialkové oči. Její křídla jsou fialová.

Chatta

27. října 2011 v 17:14 | Flora |  Pixies
Chatta je Pixie klábosení a drbů, patří Floře. Někteří si myslí, že by měla patřit Stelle, protože jejich vlasy jsou podobné a pořád mluví jako Stella a taky se jako ona vyzná v módních trendech.
Je docela lehkomyslná a vždy je v obraze. Když se poprvé potkala s Florou, chtěla o ní vědět úplně všechno- jestli má kluka, jestli je ten kluk vysoký a hezký. Flora jednou poznamenala, že Chatta ví všechna tajemství, která mají ostatní. Chatta většinou Pixies vede.
Má dlouhé, vlnité bronzovo-zlaté culíky, ofinu a má mírně opálenou plet' s velkýma jantarovýma očima. Nosí světle-zelenější verzi Laylina Winx outfitu, bez pásků. Její křídla jsou modrá.

Lockette

27. října 2011 v 16:15 | Flora |  Pixies
Lockette je Pixie portálů a klíčových dírek, které jí vždy ukážou správnou cestu. Má vlasovou sponku, která se proměňuje v hůlku, a která pomáhá lidem najít správný směr. Hodně pomáhá Bloom. Nepomáhá jí jen najít cestu fyzicky, ale i psychicky, jak se Bloom snaží objevit samu sebe. Někteří si myslí, že Lockette má moc otevírat portály do jiných světů. Patří k Bloom.
Ze všech Pixies je 3. nejmladší. Její city se dají snadno zranit. Ve 3. řadě vypadá, jakoby neměla Skye moc ráda.
Ve vlasech má zelené květinové sponky, nosí růžové šatičky s klíčovou dírkou a zelené boty. Má růžové vlasy, podobné jako má Tecna. Má zelené oči a narůžovělé stíny. V některých řadách jí Chatta mění oblečení. Její křídla jsou světle modrá.

Roztomilá Flora

27. října 2011 v 16:11 | Flora |  Flora
http://images2.fanpop.com/image/photos/13800000/Flora-the-winx-club-13895503-2000-2000.jpg

Amore

27. října 2011 v 12:34 | Flora |  Pixies
Amore je Pixie lásky a patří Stelle. Ve 2. řadě Amore zabrání tomu, aby se Brandon nemusel z donucení oženit s princeznou Amentií. Někteří fanoušci Winx se dohadují, že Amore by měla patřit Floře kvůli jejím květinovým šatům a citlivé povaze. Má největší oči ze všech Pixies.
Amore je moc roztomilá a nikdy není agresivní. Jako Stella, má ráda romantiku a ráda dělá lidi zamilovanými.
Její citlivost se odráží v jejích schopnostech. Amore nosí světle růžové nadýchané šaty a zelenou čelenku s růžemi. Její křídla jsou zelená. Její vlasy jsou kombinací červené, růžové a hnědé, jsou dlouhé a vždycky je nosí rozpuštěné. Oči má modré.

Nabu - info

27. října 2011 v 11:35 | Flora |  Nabu
Nabu je Laylin kluk, který se objevuje na konci 3. řady.
Nabu je svalnatý Hait'an- čaroděj z Tides. Je známo, že je z nejbohatší rodiny na Tidesu a své dětství prožil osaměle jako Layla. Spoustu času se učil bojové triky od svých strážců. Také je známo, že se učil mnoho těžkých kouzel. Když byla svatba s Laylou připravena, umanul si, že si ji prozatím nechce vzít a utekl z domova. Rozhodl se, že by se nejdřív rád dozvěděl, jaká je Layla ve skutečnosti. A tak začal po nějakou dobu tajně pozorovat Winx.
Nabu není Specialista, je čaroděj. Jeho zbraní jsou magické předměty, které zesilují jeho magické schopnosti.

Helia - info

26. října 2011 v 21:06 | Flora |  Helia
Helia je ze Specialistů nejvyspělejší. Miluje psaní básní a kreslení. Nebojí se dělat důležitá rozhodnutí, i když s ním jeho přátelé nesouhlasí. Nebojí se nahlas vyslovit svoje myšlenky a nápady.
Jeho strýc je Saladin, ředitel školy Rudá Fontána. Byl nejlepším studentem Rudé Fontány předtím, než ji opustil a šel na školu umění. Znovu se připojil k Rudé Fontáně druhý rok a stal se členem Skyova týmu. Stal se Flořiným klukem na konci 2. řady.

Timmy - info

26. října 2011 v 20:37 | Flora |  Timmy
Timmy miluje techniku a létající lodě Rudé Fontány. Je to kluk Tecny. Je roztomilý a ve 2. řadě je velmi stydlivý, aby řekl Tecně o svých citech.
Timmy je hubený francouzský kluk se světle hnědými vlasy, nosí brýle, je vysoký. Má malé oříškové oči a střední tón pleti. Jeho stavba těla není tak svalnatá jako u ostatních v 1. řadě. Nicméně, to se trochu změnilo, jeho paže jsou o něco svalnatější.