Zápis new SB - ZDE

Červenec 2011

Bloom Lovix

20. července 2011 v 13:43 | Flora |  Bloom
Bloomin Lovix se skládá ze světlé a jemné chlupaté verze Believix oblečku, s dlouhými rukávy, chupatými ramenními vycpávkami a chlupatými pruhy na sukni. Tričko je spojené se sukní. Její boty získaly chlupaté růžové návleky. Její křídla jsou jemně růžová, ozdobená tmavě modrými kraji.

Bloom Believix

19. července 2011 v 18:51 | Flora |  Bloom
Bloominy vlasy dosáhly délky ke kolenům a má dvojici malých copů, které na temeni spojuje zlaté srdce, zatímco na jejích očních víčkách jsou růžové stíny. Nosí krátký top s nabíranými rameny, která jsou růžová s broskvově zbarvená s modrou barvou vespod. Její křídla jsou ještě větší než v Enchantix, jsou orámované modrou barvou a bledě modře vybarvená. Jsou zdobené růžovými srdci a malými temně modrými srdcovými klenoty. Její rukavice jsou bezprsté a jsou zbarvené do bledě modra. Má jemnou sukýnku zbarvenou do modra s temně modrými srdíčky na obou bocích, které drří pár fialových mašlí. Je taky růžová, jak světlejší, tak tmavší. Sandálky z Enchantix nahradily boty pod kolena s vysokými podpatky. Jsou růžové s modrou patou a špičkou, mají velmi světle modré podpatky a růžové podkolenky.

Bloom Enchantix

19. července 2011 v 17:42 | Flora |  Bloom
Bloomin Enchantix je vícevrstvý, nabírané šary s různými odtíny modré, zelené, fialové a růžové. Její křídla ted´ mají větší rozsah, jsou světle žlutá, modrá a místy i jemně růžová. Její vlasy se značne prodloužily a jsou mnohem více poddajné, vypadají elegantně a stylově. Má žlutooranžové melíry, které má na temeni a má i šikmou ofinu. Své azurové boty vyměnila za "bosé" sandálky, které jsou ozdobené třemi srdci a několika odstíny modré.
Její lahvička s vílím pylem (fairy dust), je modrá, ve tvaru srdce, obklíčená rukojetí a je odlišná od ostatních.
Předtím, než byl její Enchantix dokončený, Bloom se nebyla schopná zmenšit s ostatními Winx. Ale potom, co zachránila své rodiče, byla schopná plně využít sílu Enchantix. Bloom byla poslední z Winx, která ho získala.

Winx Bloom & Charmix

19. července 2011 v 13:09 | Flora |  Bloom
Její winx obleček je třpytivý, bledě modrý top ozdobený zlatým šperkem na středu hrudi, přizpůsobená bledě modrá mini sukně a bledě modré kotníkové boty. Taky nosí bledě modré rukavičky okolo ruky, od lokte k zápěstí a nosí malou zlatou čelenku se zaoblenými hroty. Její křídla jsou azurová.
Její Charmix je růžovo stříbrná brož ve tvaru srdce a chlupatá růžová taštička ve tvaru srdce okolo jejího pasu.

Dark Bloom

19. července 2011 v 13:08 | Flora |  Bloom
Oficiálně známá jako Dark (temná) Bloom - když se Bloom přeměnila ve zlo, bylo to způsobeno Lordem Darkarem. Měl na ni d´ábelský vliv - její oči změnili barvu na žlutou s kočičími zorničkami, zatímco její rtěnka a oční stíny byly fialové. Její stále třpytivý Winx obleček se z azurové změnil na modročený. Čelenka se změnila ve špičatou, společně s broží se změnily na tmavě fialovou. Bloominy dlouhé vlasy se změnily v objemné a barva je tmavší.
Mezitím se její křídla změnila v zoubkovaná, bledě modré se šedými okraji. Po dobu, co byla v téhle podobě, ukradla zlomek Codexu z Alfei. V Dark podobě se ve 2. řadě objevila jednou, ve finále, kdy Darkar zjistil, že potřebuje obě síly světla ( Dračí oheň a temnotu) na nárok Maximální Síly Realixu (Ultimate Power of Realix). Díky jejím přátelům - a hlavně Skyovi, který vyznal Bloom lásku, se Bloom změnila zpět. Navrátila Maximální Sílu Realixu, objevila svůj Charmix a s přáteli vyhnala Lorda Darkara zpět do Země Stínů.

Obrázky Stella

18. července 2011 v 13:21 | Flora |  Stella

Stella Sophix

17. července 2011 v 18:46 | Flora |  Stella
Stellin Sophix je oranžové tričko s ramenními rukávy a růžovými návleky a zelenou nadýchanou podšívkou. Má zeleno-oranžovou sukni a fosforeskující vysoké podpatky, které zdobí oranžové květiny. Její křídla jsou světle zelená a růžová s tmavě zelenými kraji. Její útok v této proměně je "Kapka Světla".

Stella Lovix

17. července 2011 v 18:44 | Flora |  Stella
Stellin Lovix jsou růžové šaty s oranžovým páskem, které mají ovčí vlnu. Taky nosí růžové nadkolenky. Její křídla jsou průsvitná, žluto-oranžová s růžovými kraji. Křídla taky mají klenoty jako žhavý popel na horních krajích. V této proměně je její mocí "Křišt´álové Světlo".

Stella Believix

16. července 2011 v 17:12 | Flora |  Stella
Stellin Believix stále zahrnuje její copy a její klenoty, které drží její copy na místě od její Enchantix proměny, ale ted´ mají klenoty tvar hvězd. Nosí pár broskvově zbarvených rukaviček, které jsou podobné těm z Enchantix. Její top je oranžový s rukávy a růžovým topem vespod. Sukně má sytě oranžový pásek a růžové volány. Její sandálky nahradily oranžové nadkolenky a švestkově fialové boty s bílými vysokými podpatky. Její křídla jsou větší než křídla v Enchantix a jsou zářivě oranžové s nádechem žluté a fialové. Jsou ozdobená různobarevnými hvězdami.

Stella Enchantix

16. července 2011 v 17:03 | Flora |  Stella
Stellin Enchantix outfit je oranžový top s modrými pásky a oranžovo-růžová minisukně. Její rukavičky jsou průhledné, růžové, které sahají až k ramenům. Její křídla jsou rozsáhlá a mají motýlí tvar. Jsou oranžové s tlumenými odstíny modré, žluté a růžové. Na koncích má malé drahokamy.
Její copy jsou ted´ stylově výše než předtím, vlasy jsou mnohem delší a má několik odbarvených melírů. Stella vyměnila své oranžové vysoké boty. Ted´ nosí nádherné sandálky, bokem spojené knoflíčky tvaru půlměsíce. Nosí tyrkysovou korunku.
Její lahvička s vílím pylem (fairy dust) je žlutý diamant obklíčený dvěma oranžovými hvězdami s vnějšími drahokamy. Stella byla druhá, kdo získal Enchantix.